Komunikat Pielgrzymkowy

DROGI PIELGRZYMIE – ZAPRASZAMY !!!

21 sierpnia mszą św. o godz. 700 rozpoczniemy w Łaskiej Kolegiacie po raz trzydziesty czwarty Pieszą Pielgrzymkę Ziemi Łaskiej do Częstochowy, która oprócz mieszkańców naszego miasta, obejmie również mieszkańców Buczku, Chabielic, Szczercowa, Zelowa i okolic.

Hasłem pielgrzymki są słowa – JEZUS UFAM TOBIE, które mają kierować nasze serca ku miłosiernemu sercu Pana Jezusa.  W czasie pielgrzymki, której intencją jest dziękczynienie za kanonizację Jana Pawła II i nasze duchowe przygotowanie do przyszłorocznego jubileuszu 500 – lecia wizerunku Matki Bożej Łaskiej i Dzieciątka Jezus, będziemy także modlić się w intencji naszych rodzin, ludzi młodych, chorych – zmagających się z cierpieniem oraz w intencji naszych parafii i miejscowości, z których pochodzimy.

Zapraszamy do udziału w pielgrzymce i w przygotowaniach do niej. W pielgrzymce będą uczestniczyć kapłani z poszczególnych parafii, gdzie będą prowadzone zapisy wraz z ks. Gabrielem. Liczymy na twój udział. Liczymy na młodzież.

Zapisy prowadzone będą od poniedziałku do piątku włącznie – w godzinach od 1100 do 1600, w kancelarii parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Łasku, przy ulicy Warszawskiej 15. Zapisy rozpoczną się 28 lipca i potrwają do 20 sierpnia. Prosimy przy zapisie podać PESEL.

DROGI PIELGRZYMIE – ZAPRASZAMY !!!

Dziś jest: 28 Maj 2017

Augustyn, Jaromir, Wilhelm