Zapraszamy na film

film grudzien 2017 1

CENTRUM IDEI KU HUMANIZMOWI przy Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP i Św. Michała Archanioła w Łasku, zapraszają:
Na film „Fatima. Ostatnia tajemnica”. Bohaterką filmu jest Monica, poszukująca pracy montażystka, która dostaje propozycję zmontowania filmu o konsekwencjach objawień fatimskich. Jako agnostyczka przyjmuje zlecenie z niechęcią. Podczas pracy przed jej oczami przewinie się kronika nadzwyczajnych wydarzeń, które zmącą jej spokój, a w końcu na zawsze odmienią jej życie. „Fatima. Ostatnia tajemnica” to znakomity, porządkujący wiedzę, ale też odkrywczy film, który – także dzięki wątkowi fabularnemu – ogląda się bez chwili znużenia. Po seansie naprawdę zaczynamy rozumieć, jak wielkim darem od Boga dla świata była misja Matki Bożej w małej portugalskiej wiosce 100 lat temu.

Film będzie wyświetlony w środę 17 stycznia o godz. 19:00 w sali widowiskowej Łaskiego Domu Kultury przy ul. Narutowicza 11. WSTĘP WOLNY.

(przed Mszą św.)

Dziś jest: 25 Maj 2018