Zapraszamy na film

film czerwiec 2017

Centrum Idei ku Humanizmowi przy Parafii Niepokalanego Poczęcia NMP i Św. Michała Archanioła w Łasku zaprasza w poniedziałek 19 czerwca na godz. 19:00 do Łaskiego Domu Kultury (Łask, ul. Narutowicza 11) na film zatytułowany "Bóg w Krakowie". WSTĘP WOLNY.
Bóg w Krakowie rozgrywa się współcześnie na tle urokliwego, tajemniczego i mistycznego miasta, w którym śledzimy losy jego mieszkańców: Młodego polityka, który otrzymuje korupcyjną propozycję; dziewczyny szukającej miłości; stojącej na rozdrożu prawniczki specjalizującej się w sprawach rozwodowych; drobnego złodzieja pragnącego ukraść relikwiarz z Krwią Pańską; małżeństwa niemogącego doczekać się dziecka; wreszcie kobiety po przejściach i mężczyzny, który nie potrafi wyzwolić się ze szponów hazardu. 
Historie ukazane na ekranie mówią o wierze, nadziei, przebaczeniu, poświęceniu, miłości i wolności, ale przede wszystkim o tęsknocie człowieka za Bogiem i Jego miłosierdziem. Pełen ciepła i dobrych emocji obraz zostaje dopełniony mistrzowskim aktorstwem. Siedem epizodów spaja postać św. Alberta Chmielowskiego, który jest przewodnikiem widza po Krakowie. Zapraszamy

Liturgia na dziś

Msze Święte

 

rozkład mszy

18b

Sakrament Pokuty

W dni powszednie

(przed Mszą św.)

  od 17:40

 

W niedziele

  w czasie Mszy św.

 

 

 

 

logo cikh

Imieniny

Dziś jest: 21 Marzec 2018
 
Imieniny obchodzą:
Lubomir, Benedykt, Mikołaj

CIEKAWE STRONY

archidiecezja

pobrane

 

piatka

 

gn

 

idziemy

 

niedziela

ekai

liturgia

 

idzcie i gloscie

 

nie wstydze sie

Nasz Facebook