NOC ŚWIĘTYCH w Kolegiacie Łaskiej

Zrzut ekranu 2017 10 13 o 07.29.39

Po raz pierwszy wieczór przed Uroczystością Wszystkich Świętych chcemy spędzić wspólnie, gromadząc się na wyjątkowym wydarzeniu. Świętymi bądźcie – to hasło tegorocznej Nocy Świętych, którą wypełnią radosne śpiewy, ciekawe świadectwa, modlitwa i adoracja, a przede wszystkim będą z nami wyjątkowi, ponadczasowi Goście – Święci.

Koniecznie zabierz ze sobą znajomych, ten wieczór jest właśnie dla Ciebie.

Do zobaczenia we wtorek 31 października o godz. 19:30 w Kolegiacie Łaskiej.

JUBILEUSZ 500-lecia obecności wizerunku MB Łaskiej

baner obchody 1

W niedzielę, 8 listopada br. odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka do sanktuarium Matki Bożej w Łasku. W pielgrzymce uczestniczyć będą reprezentanci wszystkich parafii Archidiecezji Łódzkiej. Uroczysta Msza św. pod przewodnictwem Legata Papieskiego Kard. Zenona Grocholewskiego rozpocznie się o godz. 12:00.

Po Mszy św. pielgrzymi zaproszeni są na wojskową grochówkę i ciastio do pobliskiej szkoły. O godz. 15:00 rozpocznie się koncert.

Dziś jest: 20 Listopada 2017

Edyta, Edmund, Anatol