Ogłoszenia parafialne 5.02.2017 r.

V Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne 

1. Serdeczne Bóg zapłać za złożone OFIARY NA OGRZEWANIE ŚWIĄTYNI.

2. Dziś NABOŻEŃSTWO ADORACYJNE.

3. W piątek w kancelarii o godz. 19:00 przyjmuje Pani psycholog.

4. Dziękujemy GRUPIE ŚW. MARTY za sprzątanie naszej świątyni. Prosimy o sprzątnięcie Kolegiaty w piątek.

5. W sobotę 11 lutego przypada liturgiczne wspomnienie NMP z Lourdes. Tego dnia będziemy obchodzili XXV ŚWIATOWY DZIEŃ CHOREGO ustanowiony przez św. Jana Pawła II. Chorych z naszej parafii zapraszamy na msze św. o godz. 9:00. Razem będziemy się modlili w ich intencji. Podczas liturgii zostanie udzielony Sakrament Chorych.

6. W minionym tygodniu wpłynęły OFIARY NA REMONT KAPLICY: bezimienniełącznie w kwocie 250 . Bóg zapłać

7. Od 13 lutego rozpocznie się REMONT KAPLICY CMENTARNEJ. W czasie trwania remontu wszystkie pogrzeby będą

8. Zachęcamy do NABYWANIA PRASY

9. Salezjańska Ogólnokształcąca SZKOŁA MUZYCZNA II stopnia w Lutomiersku rozpoczyna zapisy na nowy rok szkolny. Do szkoły, której głównym przedmiotem są organy, przyjmowani są uczniowie po ukończeniu gimnazjum i przygotowaniu muzycznym. Podczas nauki możliwe jest zamieszkanie w internacie. Celem szkoły jest przygotowanie organistów i muzyków zarówno do pracy w parafii jak i do podjęcia studiów muzycznych.

Centrum Idei ku Humanizmowi – ogłoszenia 

10. Dziś po południu zapraszamy II FESTIWAL KOLĘD I PASTORAŁEK CHÓRÓW I SOLISTÓW POWITU ŁASKIEGO. Festiwal rozpocznie się w Kolegiacie

11. W tym roku  zgłosiło się jeszcze więcej uczestników Festiwalu. Wystąpią: Chór z parafii Św. Faustyny  Benedictus  Cantus, Zespół młodzieżowy  Attende  z naszej Kolegiaty, Chór  ABC  z Gimnazjum, Chór  Echo Leśne  z Kolumny,  Schola  ze Szkoły Podstawowej we Wrzeszczewicach i Zespół Wokalny Koła Kobiet Wiejskich z Orchowa, Krzysztof Straburzyński, Zespół Muzyczny z Wiewiórczyna, Przemysław  Frąc  lider Zespołu  Hicior,  Zespół Wokalny Uniwersytetu Trzeciego Wieku,  Wokaliści: Ilona  Stolińska, Danusia Stokłosa i Mateusz Błaszczyk.  Zapraszamy serdecznie! 

12. W niedzielę za tydzień, 5 lutego zapraszamy na godz. 19:00 na spotkanie autorskie z cyklu „ALE GOŚĆ…” z podróżnikiem: Szymonem Banaszczykiem. Jeden człowiek, trzy podróże, cztery kontynenty, dziewięć języków, piętnaście krajów, setki rozmów, tysiące spotkań, moc nowych doświadczeń, nieskończoność ludzkiej dobroci.” – Niech te słowa będą zachętą do spotkania z Szymonem Banaszczykiem. Po spotkaniu można będzie nabyć książkę "Tryptyk z podróży" i uzyskać autograf podróżnika. 

13. W minionym tygodniu, z naszej wspólnoty parafialnej  ODESZLI  do  WIECZNOŚCI: Maria  Oleszczak  - lat  85,  Tadeusz Niedźwiadek – lat 71, Łucja Krysiak – lat 75  oraz  Bogdan  Klemżyński  – lat  68.

Liturgia na dziś

Msze Święte

 

rozkład mszy

18b

Sakrament Pokuty

W dni powszednie

(przed Mszą św.)

  od 17:40

 

W niedziele

  w czasie Mszy św.

 

 

 

 

logo cikh

Imieniny

Dziś jest: 25 Maj 2018
 
Imieniny obchodzą:
Grzegorz, Urban, Magda

CIEKAWE STRONY

archidiecezja

pobrane

 

piatka

 

gn

 

idziemy

 

niedziela

ekai

liturgia

 

idzcie i gloscie

 

nie wstydze sie

Nasz Facebook