Dominikańska Szkoła Wiary

dominikane1

W ramach cyklu spotkań ALE GOŚĆ organizowanych przez Centrum Idei ku Humanizmowi przy Kolegiacie Łaskiej, zapraszamy na spotkania DOMINIKAŃSKIEJ SZKOŁY WIARY, która jest częścią ogólnopolskiego projektu spotkań prowadzonych przy klasztorach OO. Dominikanów. Spotkania z DOMINIKAŃSKIEJ SZKOŁY WIARY adresowane są do wszystkich, którzy chcą lepiej poznać Boga. Wśród gości znajdą się cenieni specjaliści – duchowni i świeccy, jak również przedstawiciele środowisk twórczych. Spotkania będą odbywały się raz w miesiącu (z pominięciem miesięcy wakacyjnych) w kaplicy św. Anny Kolegiaty Łaskiej. Na pierwsze spotkanie zapraszamy w najbliższy piątek - 12 maja, na godz. 18:45. Wykład zatytułowany "Działanie i odpoczynek - cz. 1 - Jak znaleźć równowagę i pokój?" poprowadzi O. Tomasz Nowak OP – Przeor Łódzkiego Klasztoru OO. Dominikanów.

Dziś jest: 25 Lipiec 2017

Jakub, Krzysztof, Walentyna